:: Strona Główna :: Newsy :: M*A*S*H 4077 :: Obsada :: Pliki :: Linki :: Kontakt ::
:: dodano: 20.03.2011

Dawno nie dodawałem żadnego newsa, czas to zmienić. Jeżeli chodzi o nadawanie serialu, to można go obejżeć w godzinach porannych (06:00 albo parę minut po) na antenie TVP2, więc jeżeli ktoś jest fanem wczesnego wstawania, to może pokusić się na parę odcinków. Dodatkowo, znalazłem miejsce gdzie mogeę zdobyć wszystkie sezony MASH'a, jezeli wymyślę sposób jak podzielić się z Wami odcinkami to też dam znać. Dodatkowo dodałem plugin społecznościowy z Facebooka na stronie głównej - klikajcie, może będzie nas więcej. :)

***

:: dodano: 30.03.2009

Z przyjemnością informuję, że od dłuższego czasu TVP2 wznowiło emisję MASH'a. Nasz ulubiony serial telewizyjny możemy zobaczyć w poniedziałek: 14:00, wtorek-środa: 14:10, piątek: 13:40. Godziny nadawania są troszkę dziwne, nie zawsze każdy będzie mógł się załapać na odcinek, ale lepsze to niż brak MASH'a w telewizji. Pozdrawiam, życzę miłych chwil z naszym ulubionym serialem!

****

:: dodano: 15.10.2008

Last.fm to strona poświęcona muzyce oraz maniakom muzyki. Założenie konta pozwala na automatyczne aktualizowanie swojego profilu, na którym zapisywane są piosenki które zostały u Ciebie na komputerze odtworzone, wyodrębniając Twoje ulubione itd. Potężna baza muzyczna, dużo frajdy (nawet widząc własne utwory na jakiejś stronie), masa informacji. Last.fm to także grupy użytkowników... grupy miłośników stolarstwa, kolarstwa, tabaki itd... wśród tej ludzkiej masyi udało mi się znaleźć grupę poświęconą MASHowi. Jest to po prostu kolejne miejsce gdzie można wymienić poglądy na temat naszego serialu. Więcej o Last.fm możecie przeczytać pod tym linkiem, a tutaj przejżeć mój profil. Polecam, jeżeli akurat nie masz co robić, albo jeżeli lubisz tego typu zabawy. Warto!

*****

:: dodano: 04.10.2008
Pytanie od gigglezzz: Czy macie prawo kopiowania tekstów, grafik itd. dostępnych na tej stronie do różnych prac itp. Moja odpowiedź: jasne, że tak. Prosiłbym jedynie o powiadomienie mnie o tym drogą mailową i jeżeli się da, podać źródł Waszych informacji. Pozdrawiam!

*****

:: dodano: 22.09.2008
Gorąco zapraszam do działu linki gdzie zamieściłem adres do znakomitej, zagranicznej strony o M.A.S.Hu. Natknąłem się na nią przed momentem, i od razu musiałem się nią podzielić. Znajdziecie tam sporo materiałów o serialu, wygaszacze ekranu, tapety i inne multimedia. Poza tym czeka na was mała aktualizacja w dziale PLIKI. Serdecznie zapraszam!

*****

:: dodano: 15.09.2008
Chciałbym zwrócic uwagę na małą zmianę w Wikipedyjnym opisie MASHa dostępnym pod TYM adresem. Po paru minutach walki z administracją Wikipedii udało mi się zamieścić trzy adresy do stron najgorętszych fanów serialu. Jeżeli ktoś chciałby dopisać swoją stronę o której jeszcze nie wiem, to proszę o kontakt na mojego maila. Jednocześnie namawiam do bierzącego uzupełniania oraz poprawiania właśnie tej strony z Wikipedii. Wszystkich dobrowolnych moderatorów zapraszam na kontakt ze mną. :)

*****

:: dodano: 08.09.2008
Start stronki. Jak na razie jedziemy na darmowym serwerze lecz niedługo to się zmieni. Zapraszam do zwiedzenia działów, zostawienia śladu po sobie na forum. Namawiam także do zajżenia na stronę, i udzielania się na niej. Każda pomoc i każdy pomysł się liczy. Uczestnicz aktywnie w przywracaniu MASHa do polskiej telewizji!